top of page

"Existuje jen jeden způsob

         jak zastavit moment.

           A to tak, že ho zachytíme my"

Klára & Daniel

DSC06324.JPG
DSC09445.JPG

GASTRO
snímky

V gastru se pohybujeme tak dlouho, že i jídlo, které není dobré, bude na fotce vypadat k nakousnutí. Fotíme plné i prázdné talíře. Koláče i bábovky. Cukry, kávy, limonády, čaje, rumy. Restaurace i mračící se obsluhu.

PRODUKTOVÉ
fotografie

Máte dobrý produkt? Protože dobrý produkt si zaslouží dobře vyfotit. Postavit kabelku před bílé plátno umí každý. My jí vyfotíme tak, aby se zákazník vžil do role, že jí má rovnou na sobě. Obdobně to funguje tak, když lidé chodí pro inspiraci na Pinterest.

DSC05373.JPG
DSC08998.JPG

RODINNÉ fotografie

Prcek se směje, vy vytahujete mobil a ten malej v tu ránu přestane. To je ale pech. A už se na mě zase mračí... My jsme na focení dva. Jeden rozesmívá a druhý vytváří nezapomenutelnou fotografickou vzpomínku. Nefandíme fotografiím typu, sedni si, koukej se na mě a usmívej se. Naservírujeme vám pěknou dávku momentek.

EXTERIÉR
interiér

Potřebujete vyfotit nemovitost? A kolik má ta nemovitost oken? Počítáte je z venku nebo zevnitř? A není to vlastně jedno? Vyfotíme jak interiér, tak exteriér.  

_DSC4433.JPG

PROMO
videa

Jednou jsme dostali přesný plán promo videa. My si ale pohráli s myšlenkou jak to udělat jinak, lépe, než si zákazník přál. Důkazem, že jsme to udělali dobře, byly slzy štěstí našeho klienta. Před natáčením si sestavíme jasný plán, protože my netočíme z vody.

bottom of page